Конвектор TESY CN 214ZF
- Три степени на мощност: 800 W / 1200 W / 2000 W
- Регулируем термостат
- Светлинен индикатор
- Нагревателен елемент - съпротивителен проводник
- Защита срещу замръзване
- Защита срещу прегряване
- Захранващ кабел: 1.7 m

Български 

| Марка | TESY |
| МОДЕЛ | CN 214ZF |
| ТИП КОНВЕКТОР | СВОБОДНОСТОЯЩ |
| МОЩНОСТ W | 2000.0 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 3 |
| ТЕРМОСТАТ | Да |
| МОНТАЖ НА СТЕНА | Не |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ ЕКСТРИ | ADDITIONALEXTRAS |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 5.000 kg |
| ВЛАГОУСТОЙЧИВОСТ | Не |
| WI-FI | Не |
| ДИСПЛЕЙ | Не |
| ТАЙМЕР | Не |
| СЕДМИЧЕН ПРОГРАМАТОР | Не |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР | Да |
| ЗАЩИТА ЗА ДЕЦА | Не |
| ИЗКЛЮЧВАНЕ ПРИ ПАДАНЕ | Не |
| ВИСОЧИНА | 43.00 см |
| ШИРИНА | 60.00 см |
| ДЪЛЖИНА | 18.00 см |
| EAN | 3800879001835 |