КОНВЕКТОР TESY CN 031 050 EI CLOUD W ОТОПЛЯЕМА ПЛОЩ ДО 6.00 m², WI-FI
Код: 695848

В наличност
Доставка:
Купи на изплащане
от4.04 €
/
7.90лв.
| Марка | TESY |
| МОДЕЛ | CN 031 050 EI CLOUD W |
| ТИП КОНВЕКТОР | СТЕНЕН |
| МОЩНОСТ W | 500.0 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 1 |
| ТЕРМОСТАТ | Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ ЕКСТРИ | Адаптивен старт |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 4.180 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 84 МЕСЕЦА |
| ОТОПЛЯЕМА ПЛОЩ ДО | 6.00 m² |
| ВЛАГОУСТОЙЧИВОСТ | IP24 |
| ДИСПЛЕЙ | Да |
| ТАЙМЕР | Да |
| СЕДМИЧЕН ПРОГРАМАТОР | Да |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР | Да |
| ФУНКЦИЯ ОТВОРЕН ПРОЗОРЕЦ | Да |
| ЗАЩИТА ЗА ДЕЦА | Да |
| ИЗКЛЮЧВАНЕ ПРИ ПАДАНЕ | Да |
| ВИСОЧИНА | 45.90 см |
| ШИРИНА | 44.20 см |
| ДЪЛЖИНА | 7.70 см |
| EAN | 3800879207473 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 














