КОНВЕКТОР ATLANTIC F19 DESIGN 2500 ОТОПЛЯЕМА ПЛОЩ ДО 25.00 m², БЯЛ, 2500.0 W
Код: 498702
В наличност
Доставка:
Купи на изплащане
от5.21 €
/
10.19лв.
| Марка | ATLANTIC |
| МОДЕЛ | F19 DESIGN 2500 |
| ТИП КОНВЕКТОР | СВОБОДНОСТОЯЩ |
| МОЩНОСТ W | 2500.0 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 1 |
| ТЕРМОСТАТ | Да |
| МОНТАЖ НА СТЕНА | Не |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ ЕКСТРИ | ADDITIONALEXTRAS |
| ГАРАНЦИЯ | 84 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 7.500 kg |
| ВЛАГОУСТОЙЧИВОСТ | IP 24 |
| WI-FI | Не |
| ДИСПЛЕЙ | Не |
| ТАЙМЕР | Не |
| СЕДМИЧЕН ПРОГРАМАТОР | Не |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР | Да |
| ЗАЩИТА ЗА ДЕЦА | Не |
| ИЗКЛЮЧВАНЕ ПРИ ПАДАНЕ | Да |
| ВИСОЧИНА | 46.10 см |
| ШИРИНА | 90.90 см |
| ДЪЛЖИНА | 11.40 см |
| EAN | 3410535155040 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 



















