

Български 
| Марка | ATLANTIC |
| МОДЕЛ | ATLANTIC F120 DESIGN 2000W |
| ТИП КОНВЕКТОР | СТЕНЕН |
| МОЩНОСТ W | 2000.0 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 1 |
| ТЕРМОСТАТ | Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ ЕКСТРИ | Не |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 6.200 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 84 МЕСЕЦА |
| ОТОПЛЯЕМА ПЛОЩ ДО | 22.00 m² |
| WI-FI | Не |
| ДИСПЛЕЙ | Да |
| ТАЙМЕР | Да |
| СЕДМИЧЕН ПРОГРАМАТОР | Да |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР | Да |
| ФУНКЦИЯ ОТВОРЕН ПРОЗОРЕЦ | Да |
| ЗАЩИТА ЗА ДЕЦА | Да |
| ИЗКЛЮЧВАНЕ ПРИ ПАДАНЕ | Да |
| ВИСОЧИНА | 46.10 см |
| ШИРИНА | 76.10 см |
| ДЪЛЖИНА | 11.40 см |
| EAN | 3410530024389 |