ATLANTIC F620 1500W ОТОПЛЯЕМА ПЛОЩ ДО 17.00 m², БЯЛ
Код: 803200
В наличност
Кратко описание
- МОЩНОСТ W : 1500.0 W
- ТЕРМОСТАТ
- ЦВЯТ : БЯЛ
Доставка:
Купи на изплащане
от5.60 €
/
10.95лв.
| Марка | ATLANTIC |
| МОДЕЛ | F620 1500W |
| ТИП СТЕНЕН КОНВЕКТОР | ДИГИТАЛЕН |
| ТИП КОНВЕКТОР | СТЕНЕН |
| МОЩНОСТ W | 1500.0 W |
| ТЕРМОСТАТ | Да |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ | 84 МЕСЕЦА |
| ОТОПЛЯЕМА ПЛОЩ ДО | 17.00 m² |
| ВЛАГОУСТОЙЧИВОСТ | IP 24 |
| СЕДМИЧЕН ПРОГРАМАТОР | Да |
| ФУНКЦИЯ ОТВОРЕН ПРОЗОРЕЦ | Да |
| ВИСОЧИНА | 45.00 см |
| ШИРИНА | 60.60 см |
| ДЪЛЖИНА | 0.98 см |
| МОДЕЛ | F620 1500W |
| ТИП СТЕНЕН КОНВЕКТОР | ДИГИТАЛЕН |
| ТИП КОНВЕКТОР | СТЕНЕН |
| МОЩНОСТ W | 1500.0 W |
| ТЕРМОСТАТ | Да |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 5.500 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 84 МЕСЕЦА |
| ОТОПЛЯЕМА ПЛОЩ ДО | 17.00 m² |
| ВЛАГОУСТОЙЧИВОСТ | IP 24 |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР | Да |
| ФУНКЦИЯ ОТВОРЕН ПРОЗОРЕЦ | Да |
| ВИСОЧИНА | 45.00 см |
| ШИРИНА | 60.60 см |
| ДЪЛЖИНА | 0.98 см |
| EAN | 3410531008487 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 














