АКУМУЛАТОРЕН КОМПРЕСОР ХИБРИДЕН RAIDER PRO RDP-JAC20
Код: 237249
От брошурата
RAIDER КОМПРЕСОР 20V SOLO RDP-JAC20RAIDER КОМПРЕСОР 20V SOLO RDP-JAC20RAIDER КОМПРЕСОР 20V SOLO RDP-JAC20RAIDER КОМПРЕСОР 20V SOLO RDP-JAC20RAIDER КОМПРЕСОР 20V SOLO RDP-JAC20
Офертата е валидна от 06.05.2026 до 27.05.2026
RAIDER КОМПРЕСОР 20V SOLO RDP-JAC20
В наличност
Кратко описание
  • ТИП КОМПРЕСОР : СУХ
  • МАКС.НАЛЯГАНЕ : 11 bar
  • ИЗХОДЯЩ ДЕБИТ : 400 l/min
Количество
Практичен и мощен за справяне с различни задачи
Универсално захранване и системна съвместимост
RAIDER PRO RDP-JAC20 е част от акумулаторната система R20 System на RAIDER PRO, позволявайки използването на обща батерия с други инструменти от серията. Допълнителната функция за работа на 12V разширява гъвкавостта на захранване, позволявайки използване и от автомобилна запалка за максимално удобство в движение.
LED дисплей и интегрирано съхранение на аксесоари
МаркаRAIDER PRO
МОДЕЛ
RDP-JAC20
ТИП ЗАХРАНВАНЕ
АКУМУЛАТОРНО
ТИП КОМПРЕСОР
СУХ
МАКС.НАЛЯГАНЕ
11 bar
ИЗХОДЯЩ ДЕБИТ
400 l/min
СЪВМЕСТИМА АКУМУЛАТОРНА СЕРИЯ
R20 SYSTEM
ПОДХОДЯЩ ЗА
НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА
ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ
РАБОТИ И НА 12 V