КОМПОСТЕР 1000L PATROL
Код: 130957
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : ПЛАСТМАСА
- ВМЕСТИМОСТ-ЛИТРИ : 1000.00 L
Доставка:
Купи на изплащане
от3.28 €
/
6.42лв.
| Марка | PATROL |
| МАТЕРИАЛ | ПЛАСТМАСА |
| ВИСОЧИНА | 146.00 см |
| ШИРИНА | 93.30 см |
| ДЪЛЖИНА | 93.30 см |
| ВМЕСТИМОСТ-ЛИТРИ | 1000.00 L |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| EAN | 5901238237662 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 
















