СТЪКЛО ЗА ПЕНДЕЛ LIGHTSTYLE резервно стъкло
Код: 440499
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : резервно стъкло
- ЦОКЪЛ : E27
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 20 IP
- ЦВЯТ : БЯЛ
Доставка:
| Марка | LIGHTSTYLE |
| МОДЕЛ | резервно стъкло |
| ЦОКЪЛ | E27 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| МАТЕРИАЛ | стъкло |
| ДЪЛЖИНА | 31.00 см |
| ШИРИНА | 31.00 см |
| ВИСОЧИНА | 12.00 см |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ТЕГЛО | 0.700 kg |
| EAN | 3800137124641 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












