ПЕНДЕЛ LIGHTSTYLE
Код: 440503
В наличност
Кратко описание
- МОЩНОСТ W : 60.0 W
- ЦОКЪЛ : E27
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 20 IP
- ЦВЯТ : ЕКРЮ
Доставка:
| Марка | LIGHTSTYLE |
| МОЩНОСТ W | 60.0 W |
| ЦОКЪЛ | E27 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| МАТЕРИАЛ | КАБЕЛ |
| ДЪЛЖИНА | 7.00 см |
| ШИРИНА | 7.00 см |
| ВИСОЧИНА | 60.00 см |
| ЦВЯТ | ЕКРЮ |
| ТЕГЛО | 0.200 kg |
| СЪВМЕСТИМОСТ С ЕНЕРГИЕН КЛАС | А++,А+,А,В,С,D,E |
| EAN | 3800137122036 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












