LED МОДУЛ 19W 3000-6500K 1520LM С КЛЮЧ D-IL
Код: 225615
В наличност
Кратко описание
- МОЩНОСТ W : 19.0 W
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 20 IP
- ЦВЯТ : БЯЛ
Доставка:
| Марка | D-IL |
| МОЩНОСТ W | 19.0 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| МАТЕРИАЛ | PMMA |
| ШИРИНА | 23.00 см |
| ВИСОЧИНА | 3.00 см |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | С КЛЮЧ |
| EAN | 3800232863377 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











