ЕДНОПОЛЮСЕН КЛЮЧ ЗА ОТКРИТ МОНТАЖ БЯЛ IP20 MAKEL MIMOSA
Код: 436667


Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ТИП : ОТКРИТ МОНТАЖ
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 20 IP
- МАТЕРИАЛ НА ОСНОВАТА : ABS
- СЕРИЯ : MIMOSA
Доставка:
Цена: 2.19 €1.64 € / 3.21 лв.
Спести: 25 %
| Марка | MAKEL |
| МОДЕЛ | MIMOSA |
| ВИД | ЕДИНИЧЕН КЛЮЧ СХ.1 |
| ТИП | ОТКРИТ МОНТАЖ |
| НОМИНАЛЕН ТОК | 10.00 A |
| НОМИНАЛНО НАПРЕЖЕНИЕ | 250.00 V |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| МАТЕРИАЛ НА ОСНОВАТА | ABS |
| СЕРИЯ | MIMOSA |
| ВИД СВЪРЗВАНЕ | ВИНТОВО |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ТЕГЛО | 0.050 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | НЕВЛАГОЗАЩИТЕН |
| EAN | 8694407675668 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 










