ЕДНОПОЛЮСЕН КЛЮЧ ВЛАГОЗАЩИТЕН IP55 СИВ MAKEL ALOE VERA
Код: 464455


Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ТИП : ОТКРИТ МОНТАЖ
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 55 IP
- МАТЕРИАЛ НА ОСНОВАТА : PP
- СЕРИЯ : ALOE VERA
Доставка:
Цена: 3.32 €2.49 € / 4.87 лв.
Спести: 25 %
| Марка | MAKEL |
| МОДЕЛ | ALOE VERA |
| ВИД | ЕДИНИЧЕН КЛЮЧ СХ.1 |
| ТИП | ОТКРИТ МОНТАЖ |
| НОМИНАЛЕН ТОК | 10.00 A |
| НОМИНАЛНО НАПРЕЖЕНИЕ | 250.00 V |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 55 IP |
| МАТЕРИАЛ НА ОСНОВАТА | PP |
| СЕРИЯ | ALOE VERA |
| ВИД СВЪРЗВАНЕ | ВИНТОВО |
| ЦВЯТ | СИВ |
| ТЕГЛО | 0.100 kg |
| EAN | 8694407145987 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 










