ЕДНОПОЛЮСЕН КЛЮЧ LEGRAND FORIX
Код: 455586
В наличност
Кратко описание
- ТИП : ОТКРИТ МОНТАЖ
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 21 IP
- МАТЕРИАЛ НА ОСНОВАТА : ПОЛИПРОПИЛЕН
- СЕРИЯ : FORIX
Доставка:
| Марка | LEGRAND |
| МОДЕЛ | FORIX |
| ВИД | ЕДИНИЧЕН КЛЮЧ СХ.1 |
| ТИП | ОТКРИТ МОНТАЖ |
| НОМИНАЛЕН ТОК | 10.00 A |
| НОМИНАЛНО НАПРЕЖЕНИЕ | 230.00 V |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 21 IP |
| МАТЕРИАЛ НА ОСНОВАТА | ПОЛИПРОПИЛЕН |
| СЕРИЯ | FORIX |
| ВИД СВЪРЗВАНЕ | ВИНТОВО |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ТЕГЛО | 0.053 kg |
| EAN | 3245067824009 |
Няма намерени документи за този продукт
Често купувани заедно
Общо цена:
12.37 € / 24.19 лв. 
Български 
















