ИНВЕРТОРЕН КЛИМАТИК SANG AS24IN / AS24OUT
Код: 650398
Продуктът не е в наличност
С ВКЛЮЧЕН СТАНДАРТЕН МОНТАЖ
Кратко описание
- МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ(НОМИНАЛНА) : 6.700 KW
- МОЩНОСТ ОТОПЛЕНИЕ(НОМИНАЛНА) : 7.300 KW
- ЕФЕКТИВЕН В РЕЖ.НА ОТОПЛ. ДО : -15 °C
| Марка | SANG |
| МОДЕЛ | AS24IN / AS24OUT |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ (BTU/h) | 24000 BTU/h |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ(НОМИНАЛНА) | 6.700 KW |
| МОЩНОСТ ОТОПЛЕНИЕ(НОМИНАЛНА) | 7.300 KW |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SEER | 6.53 |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SCOP | 4.09 |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ ОХЛ | 2.200 KW |
| КОНСУМ. МОЩНОСТ ОТОПЛ. | 2.200 KW |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОХЛАЖДАНЕ | A++ |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОТОПЛЕНИЕ | A+ |
| АНТИБАКТЕРИАЛЕН ФИЛТЪР | Да |
| АВТОМАТИЧЕН РЕСТАРТ | Да |
| НИВО НА ШУМ ВЪТР.ТЯЛО МИН/МАКС | 63 dB |
| НИВО НА ШУМ ВЪНШ.ТЯЛО | 66 dB |
| ДЕБИТ НА ВЪЗДУХА (М3/Ч) | 1300 М3/Ч |
| ТЕГЛО ВЪТРЕШНО ТЯЛО | 14 KG |
| ТЕГЛО ВЪНШНО ТЯЛО | 39 KG |
| ТИП ХЛАДИЛЕН АГЕНТ (ФРЕОН) | R32 |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 62.000 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| МОДЕЛ | AS24IN / AS24OUT |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ (BTU/h) | 24000 BTU/h |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ(НОМИНАЛНА) | 6.700 KW |
| МОЩНОСТ ОТОПЛЕНИЕ(НОМИНАЛНА) | 7.300 KW |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SEER | 6.53 |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SCOP | 4.09 |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ ОХЛ | 2.200 KW |
| КОНСУМ. МОЩНОСТ ОТОПЛ. | 2.200 KW |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОХЛАЖДАНЕ | A++ |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОТОПЛЕНИЕ | A+ |
| АНТИБАКТЕРИАЛЕН ФИЛТЪР | Да |
| АВТОМАТИЧЕН РЕСТАРТ | Да |
| НИВО НА ШУМ ВЪТР.ТЯЛО МИН/МАКС | 63 dB |
| НИВО НА ШУМ ВЪНШ.ТЯЛО | 66 dB |
| ДЕБИТ НА ВЪЗДУХА (М3/Ч) | 1300 М3/Ч |
| ТЕГЛО ВЪТРЕШНО ТЯЛО | 14 KG |
| ТЕГЛО ВЪНШНО ТЯЛО | 39 KG |
| ТИП ХЛАДИЛЕН АГЕНТ (ФРЕОН) | R32 |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
Няма намерени документи за този продукт

Български 
















