ИНВЕРТОРЕН КЛИМАТИК HAIER AS35S2SF1FA-BH/1U35MEHFRA-1
Код: 651143
Продуктът не е в наличност
С ВКЛЮЧЕН СТАНДАРТЕН МОНТАЖ
Кратко описание
- МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ(НОМИНАЛНА) : 3.500 KW
- МОЩНОСТ ОТОПЛЕНИЕ(НОМИНАЛНА) : 4.200 KW
- ТЕМПЕР.ДИАПАЗОН ОХЛАЖДАНЕ : -25/43
- ЕФЕКТИВЕН В РЕЖ.НА ОТОПЛ. ДО : -25 °C
- WI-FI
| Марка | HAIER |
| МОДЕЛ | AS35S2SF1FA-BH/1U35MEHFRA-1 |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ (BTU/h) | 12000 BTU/h |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ(НОМИНАЛНА) | 3.500 KW |
| МОЩНОСТ ОТОПЛЕНИЕ(НОМИНАЛНА) | 4.200 KW |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SEER | 8.5 |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SCOP | 4.6 |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ ОХЛ | 0.875 KW |
| КОНСУМ. МОЩНОСТ ОТОПЛ. | 1.102 KW |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОХЛАЖДАНЕ | A+++ |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОТОПЛЕНИЕ | A++ |
| ЕФЕКТИВЕН В РЕЖ.НА ОТОПЛ. ДО | -25 °C |
| АНТИБАКТЕРИАЛЕН ФИЛТЪР | Да |
| WI-FI | Да |
| АВТОМАТИЧЕН РЕСТАРТ | Да |
| НИВО НА ШУМ ВЪТР.ТЯЛО МИН/МАКС | 17/55 dB |
| НИВО НА ШУМ ВЪНШ.ТЯЛО | 61 dB |
| ОБЕЗВЛАЖНЯВАНЕ | 2 L/hr |
| UVC ЛАМПА ПРОТИВ ВИРУСИ И БАКТ | Да |
| САМОПОЧ.СТЕРЕЛИЗ.НА ВЪТР.ТЯЛО | Да |
| ДЕБИТ НА ВЪЗДУХА (М3/Ч) | 650 М3/Ч |
| ТЕГЛО ВЪТРЕШНО ТЯЛО | 9.5 KG |
| ТЕГЛО ВЪНШНО ТЯЛО | 30 KG |
| ТИП ХЛАДИЛЕН АГЕНТ (ФРЕОН) | R32 |
| РАЗМЕРИ Ш/В/Д(ВЪТРЕШНО ТЯЛО) | 856/300/197 MM |
| РАЗМЕРИ Ш/В/Д(ВЪНШНО ТЯЛО) | 800/553/275 MM |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 44.900 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| МОДЕЛ | AS35S2SF1FA-BH/1U35MEHFRA-1 |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ (BTU/h) | 12000 BTU/h |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ(НОМИНАЛНА) | 3.500 KW |
| МОЩНОСТ ОТОПЛЕНИЕ(НОМИНАЛНА) | 4.200 KW |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SEER | 8.5 |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SCOP | 4.6 |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ ОХЛ | 0.870 KW |
| КОНСУМ. МОЩНОСТ ОТОПЛ. | 1.102 KW |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОХЛАЖДАНЕ | A+++ |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОТОПЛЕНИЕ | A++ |
| ЕФЕКТИВЕН В РЕЖ.НА ОТОПЛ. ДО | -25 °C |
| АНТИБАКТЕРИАЛЕН ФИЛТЪР | Да |
| WI-FI | Да |
| АВТОМАТИЧЕН РЕСТАРТ | Да |
| НИВО НА ШУМ ВЪТР.ТЯЛО МИН/МАКС | 17/39 dB |
| НИВО НА ШУМ ВЪНШ.ТЯЛО | 48 dB |
| ОБЕЗВЛАЖНЯВАНЕ | 2 L/hr |
| UVC ЛАМПА ПРОТИВ ВИРУСИ И БАКТ | Да |
| САМОПОЧ.СТЕРЕЛИЗ.НА ВЪТР.ТЯЛО | Да |
| ДЕБИТ НА ВЪЗДУХА (М3/Ч) | 650 М3/Ч |
| ТЕГЛО ВЪТРЕШНО ТЯЛО | 9.5 KG |
| ТЕГЛО ВЪНШНО ТЯЛО | 30 KG |
| ТИП ХЛАДИЛЕН АГЕНТ (ФРЕОН) | R32 |
| ГАРАНЦИЯ | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 6924362791106 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 





















