КИЛИМ SAGA SINTELON 160X230 CM ДЕСЕН L 16ESK 1K
Код: 233374
В наличност
Кратко описание
- ТИП ИЗРАБОТКА : МАШИННО ТЪКАН
- РАЗМЕР : 160X230 CM
- МАТЕРИАЛ : ПОЛИПРОПИЛЕН/ПОЛИЕСТЕР
- ВИСОЧИНА : 8.00 мм
- ГЪСТОТА : 2120 g/m2
Доставка:
Купи на изплащане
от4.42 €
/
8.64лв.
Лихва, такси и ГПР

10х11.70€
/
10х22.88лв.
| Марка | SINTELON |
| МОДЕЛ | 160X230 CM ДЕСЕН L 16ESK 1K |
| КОЛЕКЦИЯ | SAGA |
| ТИП ИЗРАБОТКА | МАШИННО ТЪКАН |
| РАЗМЕР | 160X230 CM |
| МАТЕРИАЛ | ПОЛИПРОПИЛЕН/ПОЛИЕСТЕР |
| ВИСОЧИНА | 8.00 мм |
| ГЪСТОТА | 2120 g/m2 |
| ДИЗАЙН | L 16ESK 1K |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | 336 000 БОДА/М2 |
| EAN | 8605044853319 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 














