КИЛИМ SAGA SINTELON 120X170 CM ДЕСЕН L 03ESE 1K
Код: 233369
В наличност
Кратко описание
- ТИП ИЗРАБОТКА : МАШИННО ТЪКАН
- РАЗМЕР : 120X170 CM
- МАТЕРИАЛ : ПОЛИПРОПИЛЕН/ПОЛИЕСТЕР
- ВИСОЧИНА : 8.00 мм
- ГЪСТОТА : 2120 g/m2
Доставка:
| Марка | SINTELON |
| МОДЕЛ | 120X170 CM ДЕСЕН L 03ESE 1K |
| КОЛЕКЦИЯ | SAGA |
| ТИП ИЗРАБОТКА | МАШИННО ТЪКАН |
| РАЗМЕР | 120X170 CM |
| МАТЕРИАЛ | ПОЛИПРОПИЛЕН/ПОЛИЕСТЕР |
| ВИСОЧИНА | 8.00 мм |
| ГЪСТОТА | 2120 g/m2 |
| ДИЗАЙН | L 03ESE 1K |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | 336 000 БОДА/М2 |
| EAN | 8605044851728 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 














