КИЛИМ RABBIT 60X120 CM БЕЖОВ
Код: 235763
В наличност
Кратко описание
- РАЗМЕР : 60X120 CM
- МАТЕРИАЛ : ПОЛИЕСТЕР
- ВИСОЧИНА : 20.00 мм
- ГЪСТОТА : 900 g/m2
- МАТЕРИАЛ : ПОЛИЕСТЕР
- ВИСОЧИНА : 20.00 мм
- ГЪСТОТА : 900 g/m2
Доставка:
| МОДЕЛ | 60X120 CM БЕЖОВ |
| КОЛЕКЦИЯ | RABBIT |
| РАЗМЕР | 60X120 CM |
| МАТЕРИАЛ | ПОЛИЕСТЕР |
| ВИСОЧИНА | 20.00 мм |
| ГЪСТОТА | 900 g/m2 |
| ДИЗАЙН | БЕЖОВ |
| МОДЕЛ | 60X120 CM БЕЖОВ |
| КОЛЕКЦИЯ | RABBIT |
| РАЗМЕР | 60X120 CM |
| МАТЕРИАЛ | ПОЛИЕСТЕР |
| ВИСОЧИНА | 20.00 мм |
| ГЪСТОТА | 900 g/m2 |
| ДИЗАЙН | БЕЖОВ |
| EAN | 8594026565381 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 
















