КИЛИМ CREATIVE SINTELON 200X290 СМ ДЕСЕН 49GWG 1K
Код: 242215
В наличност
Кратко описание
- ТИП ИЗРАБОТКА : МАШИННО ТЪКАН
- РАЗМЕР : 200X290 CM
- МАТЕРИАЛ : ПОЛИЕСТЕР
- ВИСОЧИНА : 11.00 мм
- ГЪСТОТА : 2750 g/m2
Доставка:
Купи на изплащане
от9.66 €
/
18.89лв.
Лихва, такси и ГПР

10х25.56€
/
10х49.99лв.
| Марка | SINTELON |
| МОДЕЛ | 200X290 СМ ДЕСЕН 49GWG 1K |
| КОЛЕКЦИЯ | CREATIVE |
| ТИП ИЗРАБОТКА | МАШИННО ТЪКАН |
| РАЗМЕР | 200X290 CM |
| МАТЕРИАЛ | ПОЛИЕСТЕР |
| ВИСОЧИНА | 11.00 мм |
| ГЪСТОТА | 2750 g/m2 |
| ДИЗАЙН | 49GWG 1K |
| EAN | 8605044813917 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 
















