КИЛИМ BOHO SINTELON 160X230 ДЕСЕН CM L 76EGE 1K
Код: 233342
В наличност
Кратко описание
- ТИП ИЗРАБОТКА : МАШИННО ТЪКАН
- РАЗМЕР : 160X230 CM
- МАТЕРИАЛ : ПОЛИПРОПИЛЕН/ПОЛИЕСТЕР
- ВИСОЧИНА : 11.00 мм
- ГЪСТОТА : 3210 g/m2
Доставка:
Купи на изплащане
от6.18 €
/
12.09лв.
Лихва, такси и ГПР

10х16.36€
/
10х32.00лв.
| Марка | SINTELON |
| МОДЕЛ | 160X230 ДЕСЕН CM L 76EGE 1K |
| КОЛЕКЦИЯ | BOHO |
| ТИП ИЗРАБОТКА | МАШИННО ТЪКАН |
| РАЗМЕР | 160X230 CM |
| МАТЕРИАЛ | ПОЛИПРОПИЛЕН/ПОЛИЕСТЕР |
| ВИСОЧИНА | 11.00 мм |
| ГЪСТОТА | 3210 g/m2 |
| ДИЗАЙН | L 76EGE 1K |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | 480 000 БОДА/М2 |
| EAN | 8605044871016 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 














