КИЛИМ BELLA SINTELON 160X230 СМ ДЕСЕН 27ZYB 1K
Код: 242211
В наличност
Кратко описание
- ТИП ИЗРАБОТКА : МАШИННО ТЪКАН
- РАЗМЕР : 160X230 CM
- МАТЕРИАЛ : ПОЛИПРОПИЛЕН/ПОЛИЕСТЕР
- ВИСОЧИНА : 8.00 мм
- ГЪСТОТА : 1800 g/m2
Доставка:
Купи на изплащане
от4.81 €
/
9.41лв.
Лихва, такси и ГПР

10х12.73€
/
10х24.90лв.
| Марка | SINTELON |
| МОДЕЛ | 160X230 СМ ДЕСЕН 27ZYB 1K |
| КОЛЕКЦИЯ | BELLA |
| ТИП ИЗРАБОТКА | МАШИННО ТЪКАН |
| РАЗМЕР | 160X230 CM |
| МАТЕРИАЛ | ПОЛИПРОПИЛЕН/ПОЛИЕСТЕР |
| ВИСОЧИНА | 8.00 мм |
| ГЪСТОТА | 1800 g/m2 |
| ДИЗАЙН | 27ZYB 1K |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | 420 000 БОДА/М2 |
| EAN | 8605044874611 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 















