КИЛИМ ADRIA NEW SINTELON 200X290 CM ДЕСЕН L 01DVD 1K
Код: 233387
В наличност
Кратко описание
- ТИП ИЗРАБОТКА : МАШИННО ТЪКАН
- РАЗМЕР : 200X290 CM
- МАТЕРИАЛ : ПОЛИПРОПИЛЕН
- ВИСОЧИНА : 4.00 мм
- ГЪСТОТА : 1050 g/m2
Доставка:
Купи на изплащане
от3.48 €
/
6.81лв.
| Марка | SINTELON |
| МОДЕЛ | 200X290 CM ДЕСЕН L 01DVD 1K |
| КОЛЕКЦИЯ | ADRIA NEW |
| ТИП ИЗРАБОТКА | МАШИННО ТЪКАН |
| РАЗМЕР | 200X290 CM |
| МАТЕРИАЛ | ПОЛИПРОПИЛЕН |
| ВИСОЧИНА | 4.00 мм |
| ГЪСТОТА | 1050 g/m2 |
| ДИЗАЙН | L 01DVD 1K |
| EAN | 8605044851971 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 















