КИЛИМ ADRIA NEW SINTELON 120X170 CM ДЕСЕН L 01VDV 1K
Код: 233381
В наличност
Кратко описание
- ТИП ИЗРАБОТКА : МАШИННО ТЪКАН
- РАЗМЕР : 120X170 CM
- МАТЕРИАЛ : ПОЛИПРОПИЛЕН
- ВИСОЧИНА : 4.00 мм
- ГЪСТОТА : 1050 g/m2
Доставка:
| Марка | SINTELON |
| МОДЕЛ | 120X170 CM ДЕСЕН L 01VDV 1K |
| КОЛЕКЦИЯ | ADRIA NEW |
| ТИП ИЗРАБОТКА | МАШИННО ТЪКАН |
| РАЗМЕР | 120X170 CM |
| МАТЕРИАЛ | ПОЛИПРОПИЛЕН |
| ВИСОЧИНА | 4.00 мм |
| ГЪСТОТА | 1050 g/m2 |
| ДИЗАЙН | L 01VDV 1K |
| EAN | 8605044852190 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 















