КАТИНАР YALE D-P-50-W
Код: 468428
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ НА ТЯЛОТО : СТОМАНЕНИ ЛАМЕЛИ
- МАТЕРИАЛ НА СКОБАТА : ЗАКАЛЕНА СТОМАНА
- ДЕБЕЛИНА НА СКОБАТА : 8.50 мм
- ДЪЛЖИНА НА СКОБАТА : 35.00 мм
Доставка:
| Марка | YALE |
| МОДЕЛ | D-P-50-W |
| МАТЕРИАЛ НА ТЯЛОТО | СТОМАНЕНИ ЛАМЕЛИ |
| ШИРОЧИНА НА ТЯЛОТО | 50.00 мм |
| МАТЕРИАЛ НА СКОБАТА | ЗАКАЛЕНА СТОМАНА |
| ДЕБЕЛИНА НА СКОБАТА | 8.50 мм |
| ДЪЛЖИНА НА СКОБАТА | 35.00 мм |
| БРОЙ КЛЮЧОВЕ | 3 |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.333 kg |
| EAN | 3800027620116 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 














