КАТИНАР YALE D-P-40
Код: 468427
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ НА ТЯЛОТО : СТОМАНЕНИ ЛАМЕЛИ
- МАТЕРИАЛ НА СКОБАТА : ЗАКАЛЕНА СТОМАНА
- ДЕБЕЛИНА НА СКОБАТА : 6.00 мм
- ДЪЛЖИНА НА СКОБАТА : 25.00 мм
Доставка:
| Марка | YALE |
| МОДЕЛ | D-P-40 |
| МАТЕРИАЛ НА ТЯЛОТО | СТОМАНЕНИ ЛАМЕЛИ |
| ШИРОЧИНА НА ТЯЛОТО | 40.00 мм |
| МАТЕРИАЛ НА СКОБАТА | ЗАКАЛЕНА СТОМАНА |
| ДЕБЕЛИНА НА СКОБАТА | 6.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА СКОБАТА | 25.00 мм |
| БРОЙ КЛЮЧОВЕ | 2 |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.185 kg |
| EAN | 3800027620109 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











