КАТИНАР 20 ММ TOP STRONG TS
Код: 435262
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ НА ТЯЛОТО : ЖЕЛЯЗО
- ДЕБЕЛИНА НА СКОБАТА : 3.00 мм
- ДЪЛЖИНА НА СКОБАТА : 12.00 мм
Доставка:
| Марка | TOP STRONG |
| МОДЕЛ | TS |
| МАТЕРИАЛ НА ТЯЛОТО | ЖЕЛЯЗО |
| ШИРОЧИНА НА ТЯЛОТО | 20.00 мм |
| ДЕБЕЛИНА НА СКОБАТА | 3.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА СКОБАТА | 12.00 мм |
| БРОЙ КЛЮЧОВЕ | 3 |
| С ШИФЪР | Не |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.029 kg |
| EAN | 3800123127175 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












