КУТИЯ ЗА СЪХРАНЕНИЕ PARIS 20 L DISNEY
Код: 141710
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Кратко описание
- РАЗМЕР СМ : 24.00 см
- ВМЕСТИМОСТ-ЛИТРИ : 20.000 L
- МАТЕРИАЛ : ПОЛИПРОПИЛЕН
| Марка | DISNEY |
| РАЗМЕР СМ | 24.00 см |
| ВМЕСТИМОСТ-ЛИТРИ | 20.000 L |
| МАТЕРИАЛ | ПОЛИПРОПИЛЕН |
| РАЗМЕРИ (В, Ш, Д) | 24X29.5X39 CM |
| ВИСОЧИНА | 24.00 см |
| ШИРИНА | 29.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 39.00 см |
| EAN | 3800161830556 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












