КУТИЯ ЗА СЪХРАНЕНИЕ 13 L COMPACT ROTHO
Код: 147698




Офертата е валидна от 06.05.2026 до 27.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ВМЕСТИМОСТ-ЛИТРИ : 13.000 L
- МАТЕРИАЛ : ПЛАСТМАСА
Доставка:
| Марка | ROTHO |
| ВМЕСТИМОСТ-ЛИТРИ | 13.000 L |
| МАТЕРИАЛ | ПЛАСТМАСА |
| РАЗМЕРИ (В, Ш, Д) | 19X27.5X39.5 CM |
| ВИСОЧИНА | 19.00 см |
| ШИРИНА | 27.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 39.50 см |
| EAN | 7610859153739 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












