КУТИЯ ЗА СЪХРАНЕНИЕ 11 L EVO SAFE ROTHO
Код: 147688








Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ВМЕСТИМОСТ-ЛИТРИ : 11.000 L
- МАТЕРИАЛ : ПЛАСТМАСА
Доставка:
Цена: 7.49 €4.49 € / 8.78 лв.
Спести: 40 %
| Марка | ROTHO |
| ВМЕСТИМОСТ-ЛИТРИ | 11.000 L |
| МАТЕРИАЛ | ПЛАСТМАСА |
| РАЗМЕРИ (В, Ш, Д) | 16.5X28X40 CM |
| ВИСОЧИНА | 16.50 см |
| ШИРИНА | 28.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 40.00 см |
| EAN | 7610859246356 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 
















