СЕЙФ ЗА ОРЪЖИЕ NEXTOOL SGN-125K3
Код: 484709
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Кратко описание
- ТИП : МЕХАНИЧЕН
- ВЪНШНА ШИРОЧИНА : 250.00 мм
- ВЪНШНА ВИСОЧИНА : 1250.00 мм
- ВЪНШНА ДЪЛЖИНА : 200.00 мм
Купи на изплащане
от4.83 €
/
9.45лв.
| Марка | NEXTOOL |
| МОДЕЛ | SGN-125K3 |
| ТИП | МЕХАНИЧЕН |
| ДЕБЕЛИНА НА ВРАТАТА | 2.00 мм |
| ВЪНШНА ШИРОЧИНА | 250.00 мм |
| ВЪНШНА ВИСОЧИНА | 1250.00 мм |
| ВЪНШНА ДЪЛЖИНА | 200.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ШИРОЧИНА | 248.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ВИСОЧИНА | 1248.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ДЪЛЖИНА | 198.00 мм |
| БРОЙ КЛЮЧОВЕ | 2 |
| МАТЕРИАЛ | СТОМАНА |
| ЦВЯТ | ТЪМНО СИВ |
| НЕТНО ТЕГЛО | 19.300 kg |
| EAN | 1121201612539 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












