- Технология Fiber-Tech ™-високоякостни полиестерни влакна, които не се разтягат с течение на времето, което води до невероятна издръжливост.
- Спалната повърхност на матрака е съставена от въздушни джобове, които позволяват на въздуха да тече плавно и постепенно по повърхността за несравнимо изживяване при сън.
- Двуслойни ламинирани странични стени и дъното за висока устойчивост на пробиване.
НАДУВАЕМ МАТРАК 99X191X46CM С ПОМПА INTEX 64412
Код: 124698
В наличност
Кратко описание
- ТИП : ЕДИНИЧЕН
- МАТЕРИАЛ : ВИНИЛ
Доставка:
| Марка | INTEX |
| МОДЕЛ | 64412 |
| ТИП | ЕДИНИЧЕН |
| МАТЕРИАЛ | ВИНИЛ |
| ДЪЛЖИНА | 191.00 см |
| ШИРИНА | 99.00 см |
| ДЕБЕЛИНА | 46.00 см |
| ПОМПА В КОМПЛЕКТА | Да |
| EAN | 6941057422947 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 

















