КАМИНА VERSO RHEIA
Код: 135464
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Купи на изплащане
от12.37 €
/
24.19лв.
Лихва, такси и ГПР

10х32.75€
/
10х64.05лв.
| Марка | VERSO |
| МОДЕЛ | RHEIA |
| ТИП КАМИНА | КАМИНИ |
| МОЩНОСТ-KW | 5.00 KW |
| КПД % | 80.20 % |
| ОТОПЛЯЕМА ПЛОЩ | 70-100 m3 |
| ДИАМЕТЪР НА КОМИНА | 150.00 мм |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| РАЗМЕРИ (В, Ш, Д) | 77x51x42 cm |
| ТЕГЛО | 68.000 kg |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 68.000 kg |
| EAN | 3800500478395 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 
























