Електрическа камина Madeira & Lorance
- Мощност:1500 W.
- Материали: MDF/WPB.
- Интензивност на пламъка.
- Цветен пламък.
- Таймер за автоматично изключване.
- Контролен панел.
- Защита срещу прегряване.

Български 

| Марка | ART FLAME |
| МОДЕЛ | MADEIRA&LORANCE |
| ТИП КАМИНА | ЕЛЕКТРИЧЕСКИ КАМИНИ |
| МОЩНОСТ W | 1500.0 W |
| ОТОПЛЯЕМА ПЛОЩ | 15 |
| ЦВЯТ | ОРЕХ |
| РАЗМЕРИ (В, Ш, Д) | 85x110x27cm |
| ТЕГЛО | 35.000 kg |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 35.000 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 5941000010840 |