Електрическа камина Focus & Dionis
- Мощност:1100 W.
- Материали:MDF/WPB.
- Интензивност на пламъка.
- Таймер за автоматично изключване.
- Контролен панел.
- Защита срещу прегряване

Български 

| Марка | ART FLAME |
| МОДЕЛ | FOCUS&DIONIS |
| ТИП КАМИНА | ЕЛЕКТРИЧЕСКИ КАМИНИ |
| МОЩНОСТ W | 1100.0 W |
| ОТОПЛЯЕМА ПЛОЩ | 15 m2 |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН/БЯЛ |
| РАЗМЕРИ (В, Ш, Д) | 73x77x21cm |
| ТЕГЛО | 30.900 kg |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 30.900 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 5941000009172 |