КАФЕМАШИНА KRUPS PICCOLO XS KP1A3510 15.00 bar, 800.00 ml, ЧЕРВЕН/ЧЕРЕН
Код: 801383
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
| Марка | KRUPS |
| МОДЕЛ | PICCOLO XS KP1A3510 |
| АВТОМАТИЧНА КАПУЧИНО СИСТЕМА | Не |
| ТИП КАПСУЛИ | NESCAFE DOLCE GUSTO |
| ФУНКЦИЯ ЗА АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВ | Да |
| ЦВЯТ | ЧЕРВЕН/ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС | ПЛАСТМАСА |
| МОЩНОСТ | 1600.00 W |
| НАЛЯГАНЕ | 15.00 bar |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА | 800.00 ml |
| НАСТРОЙКИ НА ДЪЛЖИНАТА НА КАФЕ | Не |
| СЕНЗОРНО УПРАВЛЕНИЕ | Не |
| АВТОМАТИЧНО СПИРАНЕ НА НАПИТКА | Не |
| ВЛЮЧЕНИ АКСЕСОАРИ | Не |
| ДЪЛБОЧИНА-MM | 136.00 мм |
| КОНСУМАТИВИ | Да |
| ВИСОЧИНА | 276.00 мм |
| ШИРИНА | 266.00 мм |
| EAN | 3016661163777 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 























