КАФЕМАШИНА KRUPS MINI ME KP123B10 15.00 bar, 800.00 ml, СИВ/ЧЕРЕН
Код: 801381
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Купи на изплащане
от2.90 €
/
5.67лв.
| Марка | KRUPS |
| МОДЕЛ | MINI ME KP123B10 |
| АВТОМАТИЧНА КАПУЧИНО СИСТЕМА | Не |
| ТИП КАПСУЛИ | NESCAFE DOLCE GUSTO |
| ФУНКЦИЯ ЗА АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВ | Да |
| ЦВЯТ | СИВ/ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС | ПЛАСТМАСА |
| МОЩНОСТ | 1500.00 W |
| НАЛЯГАНЕ | 15.00 bar |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА | 800.00 ml |
| НАСТРОЙКИ НА ДЪЛЖИНАТА НА КАФЕ | Да |
| СЕНЗОРНО УПРАВЛЕНИЕ | Не |
| АВТОМАТИЧНО СПИРАНЕ НА НАПИТКА | Да |
| ВЛЮЧЕНИ АКСЕСОАРИ | Не |
| ДЪЛБОЧИНА-MM | 165.00 мм |
| КОНСУМАТИВИ | Да |
| ВИСОЧИНА | 296.00 мм |
| ШИРИНА | 257.00 мм |
| EAN | 10942225041 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 
























