КАФЕМАШИНА KRUPS GENIO S PLUS KP3408 BLK 15.00 bar, 800.00 ml, ЧЕРЕН
Код: 825360
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Купи на изплащане
от3.67 €
/
7.18лв.
| Марка | KRUPS |
| МОДЕЛ | GENIO S PLUS KP3408 BLK |
| АВТОМАТИЧНА КАПУЧИНО СИСТЕМА | Не |
| ТИП КАПСУЛИ | NESCAFE DOLCE GUSTO |
| ФУНКЦИЯ ЗА АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВ | Да |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС | ПЛАСТМАСА |
| МОЩНОСТ | 1500.00 W |
| НАЛЯГАНЕ | 15.00 bar |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА | 800.00 ml |
| НАСТРОЙКИ НА ДЪЛЖИНАТА НА КАФЕ | Да |
| СЕНЗОРНО УПРАВЛЕНИЕ | Не |
| АВТОМАТИЧНО СПИРАНЕ НА НАПИТКА | Да |
| ВЛЮЧЕНИ АКСЕСОАРИ | Не |
| ДЪЛБОЧИНА-MM | 112.00 мм |
| КОНСУМАТИВИ | Да |
| ВИСОЧИНА | 273.00 мм |
| ШИРИНА | 286.00 мм |
| EAN | 3016661158667 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 




















