ИЗОЛАЦИОННА РОЛКА ЗА РАДИАТОРИ MINERA С АЛУМИНИЙ 5M
Код: 499569
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : ЕКСПАНДИРАН ПОЛИСТИРОЛ EPS
- ДЪЛЖИНА : 5000.00 мм
- ШИРИНА : 500.00 мм
- ДЕБЕЛИНА : 4.00 мм
Доставка:
| Марка | MINERA |
| МОДЕЛ | С АЛУМИНИЙ 5M |
| МАТЕРИАЛ | ЕКСПАНДИРАН ПОЛИСТИРОЛ EPS |
| ДЪЛЖИНА | 5000.00 мм |
| ШИРИНА | 500.00 мм |
| ДЕБЕЛИНА | 4.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | С АЛУМИНИЕВО ФОЛИО |
| EAN | 4007155159979 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












