АКУМУЛАТОРЕН ХРАСТОРЕЗ BOSCH PROFESSIONAL GHE 18V-60 SOLO 18 V, 60 см, СТЪПКА НА НОЖА 23 мм
Код: 228384
Кратко описание
- ТИП ХРАСТОРЕЗ : ЕЛЕКТРИЧЕСКИ
- НАПРЕЖЕНИЕ : 18 V
- ДЪЛЖИНА НА НОЖА : 60 см
Доставка:
По клиентска поръчка
| Марка | BOSCH PROFESSIONAL |
| МОДЕЛ | GHE 18V-60 SOLO |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | АКУМУЛАТОРНО |
| ТИП ХРАСТОРЕЗ | ЕЛЕКТРИЧЕСКИ |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 18 V |
| ВКЛЮЧЕНА БАТЕРИЯ | Не |
| СЪВМЕСТИМА АКУМУЛАТОРНА СЕРИЯ | BOSCH PROFESSIONAL |
| ДЪЛЖИНА НА НОЖА | 60 см |
| СТЪПКА НА НОЖА | 23 мм |
| БРОЙ ДВИЖЕНИЯ НА НОЖА В МИНУТА | 3000 |
| НЕТНО ТЕГЛО | 3.000 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | АНТИБЛОКИРАЩА СИСТЕМА |
| В ОКОМПЛЕКТОВКАТА | БЕЗ БАТЕРИЯ И ЗАРЯДНО |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 4059952654836 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 




















