АКУМУЛАТОРЕН ХРАСТОРЕЗ BOSCH PROFESSIONAL GHE 18V-50 18 V, 50 см
Код: 232572
Кратко описание
- ТИП ХРАСТОРЕЗ : ЕЛЕКТРИЧЕСКИ
- НАПРЕЖЕНИЕ : 18 V
- ДЪЛЖИНА НА НОЖА : 50 см
Доставка:
По клиентска поръчка
| Марка | BOSCH PROFESSIONAL |
| МОДЕЛ | GHE 18V-50 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | АКУМУЛАТОРНО |
| ТИП ХРАСТОРЕЗ | ЕЛЕКТРИЧЕСКИ |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 18 V |
| ВКЛЮЧЕНА БАТЕРИЯ | Не |
| СЪВМЕСТИМА АКУМУЛАТОРНА СЕРИЯ | BOSCH PROFESSIONAL |
| ДЪЛЖИНА НА НОЖА | 50 см |
| НЕТНО ТЕГЛО | 2.900 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| В ОКОМПЛЕКТОВКАТА | БЕЗ БАТЕРИЯ И ЗАРЯДНО |
| EAN | 4053423304060 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 





















