ХИДРОМАСАЖНА ДУШ КАБИНА 120Х80 INTER CERAMIC 876L
Код: 117306




Офертата е валидна от 27.05.2026 до 17.06.2026
В наличност
Кратко описание
- БРОЙ ДЮЗИ : 6 БР
- КОНТРОЛЕН ПАНЕЛ
- ДЪЛЖИНА : 120.00 см
- ШИРИНА : 80.00 см
- ВИСОЧИНА : 215.00 см
Доставка:
Купи на изплащане
от15.11 €
/
29.55лв.
Лихва, такси и ГПР

10х40.00€
/
10х78.23лв.
| Марка | INTER CERAMIC |
| МОДЕЛ | 876L |
| ДУШ КАБИНА-ФОРМА | ОВАЛ |
| ЦВЯТ НА СТЪКЛОТО | ЧЕРЕН |
| ДЕБЕЛИНА НА СТЪКЛОТО | 4.00 мм |
| БРОЙ ДЮЗИ | 6 БР |
| СМЕСИТЕЛ | Да |
| СТАЦИОНАРЕН ДУШ | Да |
| ПОДВИЖЕН ДУШ | Да |
| СТОЙКА ЗА ДУШ | Да |
| ШЛАУХ | Да |
| ОСВЕТЛЕНИЕ-ДУШ КАБИНИ | LED |
| ВЕНТИЛАЦИЯ | Да |
| РАДИО | Да |
| ДЪЛЖИНА | 120.00 см |
| ШИРИНА | 80.00 см |
| ВИСОЧИНА | 215.00 см |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6988354241505 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 























