ХИДРОФОРНА ПОМПА С ЕЖЕКТОР 750 W LEO AJDM 75/4H
Код: 449048
В наличност
Кратко описание
- КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ : 750 W
- МАКСИМАЛЕН ДЕБИТ : 1800.00 L/hr
- МАКС НАПОРНА ВИСОЧИНА : 50.00 м
- МАКС ВСМУКАТЕЛНА ВИСОЧИНА : 35.00 м
- МАКСИМАЛНО НАЛЯГАНЕ : 2.80 bar
- ОБЕМ НА СЪДА : 24.00 L
Доставка:
Купи на изплащане
от8.88 €
/
17.37лв.
Лихва, такси и ГПР

10х23.51€
/
10х45.98лв.
| Марка | LEO |
| МОДЕЛ | AJDM 75/4H |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 750 W |
| МАКСИМАЛЕН ДЕБИТ | 1800.00 L/hr |
| МАКС НАПОРНА ВИСОЧИНА | 50.00 м |
| МАКС ВСМУКАТЕЛНА ВИСОЧИНА | 35.00 м |
| МАКСИМАЛНО НАЛЯГАНЕ | 2.80 bar |
| ОБЕМ НА СЪДА | 24.00 L |
| ВГРАДЕН МАНОМЕТЪР | Да |
| НЕТНО ТЕГЛО | 22.000 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 5202650615404 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 






























