ХИДРОФОРНА ПОМПА 1200 W WILO HWJ 204 X EM
Код: 126068
В наличност
Кратко описание
- КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ : 1200 W
- МАКСИМАЛЕН ДЕБИТ : 2850.00 L/hr
- МАКС НАПОРНА ВИСОЧИНА : 50.00 м
- МАКС ВСМУКАТЕЛНА ВИСОЧИНА : 8.00 м
- МАКСИМАЛНО НАЛЯГАНЕ : 6.00 bar
- ОБЕМ НА СЪДА : 24.00 L
Доставка:
Купи на изплащане
от12.54 €
/
24.53лв.
Лихва, такси и ГПР

10х33.20€
/
10х64.93лв.
| Марка | WILO |
| МОДЕЛ | HWJ 204 X EM |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 1200 W |
| МАКСИМАЛЕН ДЕБИТ | 2850.00 L/hr |
| МАКС НАПОРНА ВИСОЧИНА | 50.00 м |
| МАКС ВСМУКАТЕЛНА ВИСОЧИНА | 8.00 м |
| МАКСИМАЛНО НАЛЯГАНЕ | 6.00 bar |
| ОБЕМ НА СЪДА | 24.00 L |
| НЕТНО ТЕГЛО | 17.200 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 5949411000955 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 




























