ХАВЛИЕНА КЪРПА YANA РИТОН ЖЪЛТА 70Х130 СМ.
Код: 488198
В наличност
Кратко описание
- ТИП : ТЕКСТИЛ ЗА ДОМА
- МАТЕРИАЛ : ПАМУК
- ДИЗАЙН : ДЮС
- ДЪЛЖИНА : 1300.00 мм
- ШИРИНА : 700.00 мм
- ПЛЪТНОСТ : 400 g/m2
Доставка:
| Марка | YANA |
| МОДЕЛ | РИТОН ЖЪЛТА 70Х130 СМ. |
| ТИП | ТЕКСТИЛ ЗА ДОМА |
| МАТЕРИАЛ | ПАМУК |
| ДИЗАЙН | ДЮС |
| ЦВЯТ | ЖЪЛТ |
| ДЪЛЖИНА | 1300.00 мм |
| ШИРИНА | 700.00 мм |
| ПЛЪТНОСТ | 400 g/m2 |
| EAN | 21201800000730 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












