ХАВЛИЕНА КЪРПА YANA 80Х150 СМ 593 МП НОРДИК
Код: 237207
В наличност
Кратко описание
- ТИП : ТЕКСТИЛ ЗА ДОМА
- МАТЕРИАЛ : МИКРОПАМУК
- ДИЗАЙН : ДЮС
- ДЪЛЖИНА : 1500.00 мм
- ШИРИНА : 800.00 мм
- ПЛЪТНОСТ : 420 g/m2
Доставка:
| Марка | YANA |
| МОДЕЛ | 80Х150 СМ 593 МП НОРДИК |
| ТИП | ТЕКСТИЛ ЗА ДОМА |
| МАТЕРИАЛ | МИКРОПАМУК |
| ДИЗАЙН | ДЮС |
| ЦВЯТ | СВЕТЛИСИН |
| ДЪЛЖИНА | 1500.00 мм |
| ШИРИНА | 800.00 мм |
| ПЛЪТНОСТ | 420 g/m2 |
| EAN | 3800130780592 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












