ХАВЛИЕНА КЪРПА YANA 40Х70 СМ КАФЕ
Код: 237201
Кратко описание
- ТИП : ТЕКСТИЛ ЗА ДОМА
- МАТЕРИАЛ : ПАМУК
- ДЪЛЖИНА : 700.00 мм
- ШИРИНА : 400.00 мм
- ПЛЪТНОСТ : 400 g/m2
| Марка | YANA |
| МОДЕЛ | 40Х70 СМ КАФЕ |
| ТИП | ТЕКСТИЛ ЗА ДОМА |
| МАТЕРИАЛ | ПАМУК |
| ЦВЯТ | МИКС |
| ДЪЛЖИНА | 700.00 мм |
| ШИРИНА | 400.00 мм |
| ПЛЪТНОСТ | 400 g/m2 |
| EAN | 3800130780707 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













