ХАВЛИЕНА КЪРПА DILIOS ФРЕШ 50/100 СМ ЗЕЛЕНО
Код: 245696
В наличност
Кратко описание
- ТИП : ТЕКСТИЛ ЗА ДОМА
- МАТЕРИАЛ : ПАМУК
- ДИЗАЙН : ДЮС
- ДЪЛЖИНА : 1000.00 мм
- ШИРИНА : 500.00 мм
- ПЛЪТНОСТ : 500 g/m2
Доставка:
| Марка | DILIOS |
| МОДЕЛ | ФРЕШ 50/100 СМ ЗЕЛЕНО |
| ТИП | ТЕКСТИЛ ЗА ДОМА |
| МАТЕРИАЛ | ПАМУК |
| ДИЗАЙН | ДЮС |
| ЦВЯТ | ЗЕЛЕН |
| ДЪЛЖИНА | 1000.00 мм |
| ШИРИНА | 500.00 мм |
| ПЛЪТНОСТ | 500 g/m2 |
| EAN | 3800159568102 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












