ХАВЛИЕНА КЪРПА COMFORT AGLIKA 70Х140 СМ ПЕТРОЛ
Код: 246076
В наличност
Кратко описание
- ТИП : ТЕКСТИЛ ЗА ДОМА
- МАТЕРИАЛ : ПАМУК
- ДИЗАЙН : ДЮС
- ДЪЛЖИНА : 1400.00 мм
- ШИРИНА : 700.00 мм
- ПЛЪТНОСТ : 450 g/m2
Доставка:
| Марка | AGLIKA |
| МОДЕЛ | 70Х140 СМ ПЕТРОЛ |
| ТИП | ТЕКСТИЛ ЗА ДОМА |
| МАТЕРИАЛ | ПАМУК |
| ДИЗАЙН | ДЮС |
| ЦВЯТ | ПЕТРОЛ |
| ДЪЛЖИНА | 1400.00 мм |
| ШИРИНА | 700.00 мм |
| ПЛЪТНОСТ | 450 g/m2 |
| EAN | 3800136740972 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











