ХАВЛИЕНА КЪРПА AGLIKA MYSTIC 70Х140 CM. БЕЖ
Код: 229033


Офертата е валидна от 06.05.2026 до 27.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ТИП : ТЕКСТИЛ ЗА ДОМА
- МАТЕРИАЛ : ПАМУК
- ДИЗАЙН : ДЮС
- ДЪЛЖИНА : 1400.00 мм
- ШИРИНА : 700.00 мм
- ПЛЪТНОСТ : 450 g/m2
Доставка:
Цена: 6.99 €5.24 € / 10.25 лв.
Спести: 25 %
| Марка | AGLIKA |
| МОДЕЛ | MYSTIC 70Х140 CM. БЕЖ |
| ТИП | ТЕКСТИЛ ЗА ДОМА |
| МАТЕРИАЛ | ПАМУК |
| ДИЗАЙН | ДЮС |
| ЦВЯТ | БЕЖ |
| ДЪЛЖИНА | 1400.00 мм |
| ШИРИНА | 700.00 мм |
| ПЛЪТНОСТ | 450 g/m2 |
| EAN | 3800136707234 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 










