ХАВЛИЕНА КЪРПА AGLIKA MYSTIC 30Х50 CM. БЕЖ
Код: 229031


Офертата е валидна от 06.05.2026 до 27.05.2026
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Кратко описание
- ТИП : ТЕКСТИЛ ЗА ДОМА
- МАТЕРИАЛ : ПАМУК
- ДИЗАЙН : ДЮС
- ДЪЛЖИНА : 500.00 мм
- ШИРИНА : 300.00 мм
- ПЛЪТНОСТ : 450 g/m2
Цена: 1.39 €1.11 € / 2.17 лв.
Спести: 20 %
| Марка | AGLIKA |
| МОДЕЛ | MYSTIC 30Х50 CM. БЕЖ |
| ТИП | ТЕКСТИЛ ЗА ДОМА |
| МАТЕРИАЛ | ПАМУК |
| ДИЗАЙН | ДЮС |
| ЦВЯТ | БЕЖ |
| ДЪЛЖИНА | 500.00 мм |
| ШИРИНА | 300.00 мм |
| ПЛЪТНОСТ | 450 g/m2 |
| EAN | 3800136707135 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 










